Tekirdağ Web Tasarım

Nokta Ajans

NELER

YAPARIZ

NELER Mİ YAPARIZ?

Amacımız marka ve işletmelerin sorunları için en iyi dijital çözümleri sunmaktır.

WEB TASARIMI

Web sitesi yoluyla firmanız veya kendiniz ile ilgili bilgilerin sunulmasını diğer mecralara göre çok daha farklı olanaklarla mümkün kılar.

KURUMSAL KİMLİK

Temel olarak logo, antetli kağıt, zarf, teklif veya sunum dosyası ve bunun gibi kurum için gerekli olan tüm basılı ve digital görsel ürünleri kapsar.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal ağlarda markanıza hayat veriyor, iletişim yürütüyor, takip ediyor ve bir paydaşınız olarak her an yanınızda oluyoruz.

DİJİTAL ÇÖZÜMLER

Dikkat çekici büyüklükte ve çarpıcı tasarımları ile kendini ön plana çıkaran açık hava baskıları, reklam ve tanıtım yapmak isteyen kurumların tercih ettiği bir kulvardır.

GRAFİK TASARIM

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.

WEB YAZILIMI

Web sitenizde içerikleri, bilgilerinizi veya ürünlerinizi dilediğiniz zaman değiştirmek istiyorsanız ayrıca web sitenizin üyelik ve arama gibi opsiyonlara sahip olmasını diliyorsanız web yazılımına yani dinamik bir siteye ihtiyacınız var demektir.

NOKTA AJANS

Biz Kimiz?

Firmamız 2015 yılında faaliyete başlamış olup, web geliştirme, kurumsal kimlik, yazılım, sosyal medya danışmanlığı ve takibi reklam amaçlı promosyon ürünler ve dijital çözümler konusunda sizlere hizmet vermektedir.

Tekirdağ Web Tasarım
Nokta Ajans Tekirdağ